HIRDETÉSEK
Pusztavám
SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA
június 7.

1. Június 13. szombat, Páduai Szent Antal, templomunk védőszentjének ünnepe, templomunk búcsúnapja, június 14. vasárnap Krisztus Szent Testének és Vérének Ünnepe (Úrnapja). AZ ÚRNAPI, EGYBEN BÚCSÚS KÖRMENETET VASÁRNAP, A KIVÉTELESEN 16 ÓRAKOR KEZDŐDŐ ÜNNEPI SZENTMISÉT KÖVETŐEN TARTJUK.
2. Az előkészületekkel kapcsolatos tudnivalók:
– Csütörtökön 18,00 órától szeretettel várjuk a férfiakat a templomtér és a plébánia udvar fűnyírására.
– A virágokat szombat reggel 8 órától lehet hozni a plébánia udvarra.
– Az asszonyokat, lányokat szombaton délután 16 órára várjuk a plébánián virágkötésre. A férfiak szintén 16 órakor indulnak az erdőre ágakért.
– A körmeneti oltárok díszítésére vasárnap reggel 8 órától szeretettel várunk mindenkit.
– A körmeneti oltárok 11-16 óra közötti őrzésére, óránkénti váltással a hátul található íven lehet feliratkozni.
– Feltétlen várjuk a kislányokat a virághintéshez, továbbá bíztatunk mindenkit, hogy aki teheti (gyerekek és felnőttek egyaránt) népviseletben jöjjön, ezzel is szebbé téve az ünneplést.

Szentháromság vasárnapja, június 7. 9,30  +Pratsler János és +édesapja
Hétfő, június 8. 18,00 +Unger Ferenc és +édesapja