1. Köszönjük a szombati temető és templomtér takarításban résztvevők önzetlen segítségét.
2. Az idei utolsó októberi rózsafűzért hétfőn 18 órakor imádkozzuk.
3. November 1. kedd, Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep. A 9,30 órai szentmise után együtt megyünk ki a temetőbe és imádkozunk elhunyt szeretteinkért. Az ünnep kapcsán sírkő megáldást lehet kérni.
4. November 2-án, szerdán, Halottak napján 18 órakor szentmisét mutatunk be az egyházközség összes elhunytjáért.
5. Az év vége közeledtével, kérjük, hogy akik ez idáig elmulasztották, egyházi adójukat szíveskedjenek befizetni. Adományokat az oltárok és a szószék restaurálására szintén hálás szívvel fogadunk. Csekkek a hátsó asztalról is elvihetők.
6. A missziók javára történt perselygyűjtés során 56.000 Ft gyűlt össze a múlt vasárnapon. Köszönjük a hívek nagylelkű adományait!
7. +Kluber Antalné szül. Frank Teréz temetése november 5-én szombaton 12,30 órakor lesz. Elhunyt nővérünk lelki üdvéért az engesztelő gyászmise áldozatot közvetlenül a temetést követően mutatjuk be a templomban.
MISESZÁNDÉKOK
Évközi 31. vasárnap, október 30. 9,30
+Hungler József, +f. Brückl Teréz és +szülők
Mindenszentek főünnepe, kedd, november 1. 9,30
Halottak napja, szerda, november 2. 18,00
Az egyházközség összes elhunytjáért
Péntek, november 4. 18,00
+Auer Józsefné szül. Linzmayer Mária és +szülei
Évközi 32. vasárnap, november 6. 9,30
+Unger Ferenc, +fia Ferenc és +családtagok