Táborozók részére

Plébániánk egész évben lehetőséget biztosít táborozó közösségek, csoportok számára, hogy szállásként igénybe vegyék közösségi tereinket.

A plébániánk Pusztavám központi helyén fekszik, könnyen megközelíthető, a község nevezetességei gyalog könnyen elérhető távolságban vannak. Kiemelkedő adottságunk az igen nagy füvesített zárt udvarunk, ahol közösségi játékokra, sportolásra, szalonnasütésre, tábortűzre van lehetőség.

Szívesen választanak minket szállóhelyként iskolai csoportok, lelki napoknak helyszínt keresők, lelki programokat szervezők, zarándoklaton résztvevők.

A TÁBORHELY FELSZERELTSÉGE:
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Egész évben
kb. 32 fő (sátorban 50 főig)
Szállás módja: Téglaépület (saját matraccal illetve a vezetők számára 2 db ággyal)
Az udvarban sátorozási lehetőség (saját sátorral és matraccal)
Tisztálkodási lehetőségek: Hideg-meleg vizes zuhanyzó 1db
Fürdőkád 1 db
WC 2 db
Étkezési lehetőségek: A szálláshelyen saját főzőkonyhán önellátással van lehetőség, a főzéshez edények, gáztűzhely, mikrohullámú sütő, hűtőszekrény, valamint étkezéshez evőeszközök és tányérok rendelkezésre állnak.
Kiépített hely szalonnasütéshez és bográcsozáshoz az udvarban-vízvétel kerti csapról
Étkezési lehetőség az óvoda konyháján, valamint a szomszéd településen
PROGRAMLEHETŐSÉGEK:
Helyiségek közösségi programokhoz: Közösségi terem 32 fő részére csocsó asztallal
Sportolási lehetőségek: Pingpong asztal, kosárlabda palánk, foci kapuk, röplabda háló, trambulin, tollas labda, darts, petang, sportolási lehetőség a községi focipályán, valamint a szálláshely udvarán, uszoda Móron (8 km)
Kirándulási lehetőségek: Pusztavám a Vértes hegység lábánál fekszik, így a legszebb hegycsúcsokra, völgyekre lehet gyalogtúrát tenni.
Csókakői vár
Gerencsér vár