1. Köszönjük minden kedves testvérünknek, akik szolgálataikkal hozzájárultak, hogy templomunk búcsúját és Úrnapját méltóképpen ünnepelhessük meg.
2. A most következő hét köznapjain sem szentmisét, sem igeliturgiát nem tartunk.
3. Ébner Vilmos pappá szentelésére a busz csütörtökön 8,30-kor indul a plébánia elől. Vilmos atya szeretettel hív mindenkit első szentmiséjére jövő vasárnap 9,30-kor. Az újmisét közös ebéd követi a plébánia udvaron, melyre szintén szeretettel várunk mindenkit! Sütemény felajánlásokat hálás szívvel fogadunk, melyeket 9 órától lehet hozni a plébániára.
4. Az új Képviselő-testület első ülésén megválasztotta a tisztségviselőket.
Világi elnök: Frey Szabolcs
Jegyző: Vámosné Vértesaljai Zsuzsanna
Pénztáros: Dim József
Gazdasági gondnok (templomatya): Staudt István
Gazdasági felügyelő: Staudt Gábor
Számvizsgálók: Brückl Attila és Ott Csaba
Július 1-től a sekrestyési teendőket megosztva a Frey és a Kovács házaspár látja el.
5. Második félévtől a templom körüli járdák söprését szombatonként a képviselő-testület tagjai felváltva végzik, segítőként melléjük a kihelyezésre kerülő íven bárki feliratkozhat. Várjuk jelentkezését továbbá annak/azoknak a személyeknek, akik szívesen vállalnák a plébániai virágágyás szükség szerinti gondozását.
MISESZÁNDÉKOK
Úrnapja, vasárnap, június 19. 10,00
+Wénusz Simon és +f. Stammler Anna
Évközi 13. vasárnap, június 26. 9,30
+Winkelmann István, +f. Hungler Erzsébet és +családtagok