1. Ma tartjuk az ún. Péterfillér gyűjtést, melyet a Szentatya karitatív céljaira továbbítunk. Kérjük a kedves hívek nagylelkű adakozását.
2. Július hónapban csak vasárnapokon tartunk szentmisét.
3. Móron a plébániairoda július hónapban heti 2 alkalommal, kedden és csütörtökön lesz nyitva 9.30-tól 11.30-ig.
4. Második félévtől a templom körüli járdák söprését szombatonként a képviselő-testület tagjai felváltva végzik, segítőként melléjük a hátsó asztalra kitett íven bárki feliratkozhat. Várjuk jelentkezését továbbá annak/azoknak a személyeknek, akik szívesen vállalnák a plébániai virágágyás szükség szerinti gondozását.
5. A templom vasárnapokra történő díszítésére kerti virág felajánlásokat hálásan fogadunk. Kérjük az erre vonatkozó szándékot a Freyné Anikónál vagy Kovács Ildikónál a megelőző keddig jelezni a bolti virágrendelés tervezhetősége miatt.
MISESZÁNDÉKOK
Évközi 14. vasárnap, július 3. 9,30
+Wittmann János, +f. Wachtler Anna és +fiúk János
Évközi 15. vasárnap, július 10. 9,30