1. Július végéig csak vasárnapokon tartunk szentmisét.
2. Koncertet ad a Large Room nevű keresztény zenekar Pusztavámon a katolikus plébánia udvarán június 29-én, szerdán 19 órakor.
3. A vértessomlói Sarlós Boldogasszony templom búcsújára hívják azokat a családokat, akik gyermekáldásra várnak, vagy gyermek születésére készülnek július 3-án, vasárnap 10 órakor. Részletek a plakáton.
4. Az új Képviselő-testület első ülésén megválasztotta a tisztségviselőket.
Világi elnök: Frey Szabolcs
Jegyző: Vámosné Vértesaljai Zsuzsanna
Pénztáros: Dim József
Gazdasági gondnok (templomatya): Staudt István
Gazdasági felügyelő: Staudt Gábor
Számvizsgálók: Brückl Attila és Ott Csaba
Július 1-től a sekrestyési teendőket megosztva a Frey és a Kovács házaspár látja el.
5. Második félévtől a templom körüli járdák söprését szombatonként a képviselő-testület tagjai felváltva végzik, segítőként melléjük a hátsó asztalra kitett íven bárki feliratkozhat. Várjuk jelentkezését továbbá annak/azoknak a személyeknek, akik szívesen vállalnák a plébániai virágágyás szükség szerinti gondozását.
6. A templom vasárnapokra történő díszítésére kerti virág felajánlásokat hálásan fogadunk. Kérjük az erre vonatkozó szándékot Freyné Anikónál vagy Kovács Ildikónál a megelőző keddig jelezni a bolti virágrendelés tervezhetősége miatt.
MISESZÁNDÉKOK
Évközi 13. vasárnap, június 26. 9,30
+Winkelmann István, +f. Hungler Erzsébet és +családtagok
Évközi 14. vasárnap, július 3. 9,30
+Wittmann János, +f. Wachtler Anna és +fiúk János
Lehet, hogy egy kép erről: , szöveg, amely így szól: „tockfresh”
277
elért ember
9
aktivitás

-2,6x alacsonyabb

Terjedési pontszám
Bejegyzés kiemelése
3