HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA
1. Ma egyházmegyei gyűjtés van templomainkban, melyet a bodajki kálvária felújítására fordítanak.
2. A héten csütörtökön nem lesz szentmise.
3. Május a Szűzanya hónapja. A loretói litániát keddi és pénteki napokon a 18 órai igeliturgia után, hétfő, szerda és csütörtöki napokon 19 órakor imádkozzuk.
4. Községünk a Településfásítási Program pályázaton 30 db díszfát kap, melyből 7 db ezüst hárs a plébánia udvaron kerül elültetésre szombaton 15 órától. Ugyanekkor fűnyírás is lesz a templomtéren és a plébánia udvaron. Szeretettel várunk minden segíteni szándékozót. Kérjük, hogy szerszámokat mindenki hozzon magával.
5. Februárban létrejött a Székesfehérvári Egyházmegyében egy Ökumenikus Életvédő Közösség. Első rendezvényükre az „Egy nap az Életért” címmel Székesfehérváron kerül sor, május 28-án, 10 órai kezdettel. Az esemény ingyenes, de regisztráció szükséges. Plakát és részletes programterv a faliújságon.
6. Busz indul Mórról a Celldömölki fogadalmi zarándoklatra május 29-én vasárnap. Jelentkezni a 3000 Ft-os részvételi díj befizetésével Buderer Ferencnénél vagy a móri plébániairodán lehet.
MISESZÁNDÉKOK
Húsvét 4. vasárnapja, május 8. 9.30
+Kluber Ferenc
Szent Antal kilenced 5. kedd, május 10. 18.00 Igeliturgia
Péntek, május 13. 18.00 Igeliturgia
Húsvét 5. vasárnapja, május 15. 9,30
+Unger István és +f. Fendt Anna