1. Jótékonysági koncert lesz a menekültek megsegítésére Ress Hajnalka előadóművész és kíséretének közreműködésével, a móri Plébániatemplomban ma 16 órakor. A befolyt összeg az ökumenikus segélyszervezet munkáját segíti.
2. 10 éves a Móri Mária Rádió. Hálaadó szentmisére hívják ma este 6 órakor, a móri Plébániatemplomba az alapító tagokat, minden korábbi önkéntest, a magazinokat kihordó futárokat és a kedves hallgatókat. Mindenkit szeretettel várnak a szentmisére és utána a plébánia kertjébe szeretetvendégségre.
3. A héten csütörtökön nem lesz szentmise.
4. Május a Szűzanya hónapja. A loretói litániát keddi és pénteki napokon a 18 órai igeliturgia után, hétfő, szerda és csütörtöki napokon 19 órakor imádkozzuk.
5. Péter Pál atya édesanyjának temetése május 6-án pénteken lesz 13 órákor a békéscsabai vasúti temetőben (cím: Temető sor 1.), az érte bemutatott gyászmise pedig 15 órától lesz az újkígyósi katolikus templomban (cím: Kossuth u. 50.).
6. Jövő vasárnap egyházmegyei gyűjtés lesz templomainkban, melyet a bodajki kálvária felújítására fordítanak.
MISESZÁNDÉKOK
Húsvét 3. vasárnapja, május 1. 9,30
+Wachtler János, +f. Gaál Julianna és +családtagok
Szent Fülöp és Jakab apostolok, Szent Antal kilenced 4. kedd, május 3. 18,00
Igeliturgia
Péntek, május 6. 18,00
Igeliturgia
Húsvét 4. vasárnapja, május 8. 9,30
+Kluber Ferenc