1. A mai perselygyűjtés a katolikus iskolák javára történik.
  2. A héten lesz hamvazószerda, a nagyböjti szent időszak kezdete, szigorú böjti nap. Este 18 órakor tartunk szentmisét, melynek végén hamvazás lesz. Hamvazkodásra a jövő vasárnapi szentmisén is lesz lehetőség. Ferenc pápa hamvazószerdára ima- és böjtnapot hirdetett Ukrajnáért, a békéért.
  3. Ezen a héten a csütörtökön nem tartunk szentmisét.
  4. Nagyböjtben minden kedden és pénteken 18 órakor a keresztutat imádkozzuk. Ebben az időszakban nem tartunk igeliturgiákat.
  5. Egész napos közösségépítő gyalogtúrát szervezünk a Vértesszentkereszti Bencés Apátság, az ún. “Vörös Klastrom” romjaihoz, március 5-én szombaton, a helyszínen tárlatvezetéssel (ennek költsége 400 Ft/fő), alkalmas időjárás esetén szalonnasütéssel. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit, aki kedvet érez: időset, fiatalt, családost, egyedülállót! Indulás reggel 9 órakor a plébániától!
  6. Szeretettel várjuk az általános iskolás gyerekeket a pusztavámi plébániára hittantáborunkba. Részletek és jelentkezés a következő héttől a hittanórán kiadott szórólapokon lehetséges.

február 27.

9,30 +Wittmann János,