ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP
1. Február 2. Urunk bemutatásának ünnepe, imanap a szerzetesi hivatásokért. A gyertyaszentelést a jövő vasárnapi szentmise keretében tartjuk.
2. Csütörtökön, Szent Balázs püspök és vértanú emléknapján szentmisét tartunk, melynek keretében – valamint a jövő vasárnapi szentmise végén – Balázs áldásban részesülhetünk.
3. Szerelmesek miséje lesz Ercsiben február 12-én, szombaton. Részletek a plakáton.
4. Egyházmegyei ifjúsági farsang lesz Székesfehérváron február 26-án. Részletek a plakáton.
5. Új stóladíjszabás van érvényben a Székesfehérvári Egyházmegyében 2022. január 15-től.
6. Az adóbevallás kapcsán a személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni. Kérjük, hogy az első 1%-ot a Katolikus Egyház javára (technikai száma:0011) ajánlják fel. A második 1%-ot egy közhasznú szervezet vagy alapítvány javára van lehetőség felajánlani. Erre jó szívvel ajánljuk a Katolikus Karitászt, vagy a Szent Erzsébet Iskolát, a Mária Rádiót, vagy a Bice-bóca Egyesületet.
Évközi 4. vasárnap, január 30. 9,30
+Hungler Márton, +szülei, +Hartmann István és +f. Baruts Teréz