ÉVKÖZI 5. VASÁRNAP
1. A megszentelt gyertyákból háztartásonként egyet bátran vigyünk haza.
2. Azok részére, akik Szent Balázs püspök és vértanú emléknapján nem részesültek Balázs-áldásban, a mai szentmise végén is kiszolgáltatjuk.
3. A héten csütörtökön tartunk szentmisét.
4. Jövő vasárnap a szentmise kivételesen 9,15 órakor kezdődik. Közvetlenül a szentmise után a Faluháznál lévő kitelepítési emlékműhöz vonulunk, ahol 10,15 órakor a pusztavámi svábok kitelepítésnek 74. évfordulója alkalmából ökumenikus megemlékező ünnepség lesz.
5. A Házasság hete keretében a témával kapcsolatos filmvetítés lesz a plébánián február 18-án pénteken az igeliturgia után, 18,30-kor. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.
6. A betegek kenetének kiszolgáltatása február 20-án, vasárnap a szentmise keretében lesz.
7. Szerelmesek miséje lesz Ercsiben február 12-én, szombaton. Részletek a plakáton.
8. Egyházmegyei ifjúsági farsang lesz Székesfehérváron február 26-án. Részletek a plakáton.
9. Az adóbevallás kapcsán a személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni. Kérjük, hogy az első 1%-ot a Katolikus Egyház javára (technikai száma:0011) ajánlják fel. A második 1%-ot egy közhasznú szervezet vagy alapítvány javára van lehetőség felajánlani. Erre jó szívvel ajánljuk a Katolikus Karitászt, vagy a Szent Erzsébet Iskolát, a Mária Rádiót, vagy a Bice-bóca Egyesületet.
Évközi 5. vasárnap, február 6. 9,30
+Wachtler Márton, +f. Gaál Anna és +szüleik