1. A Ferences Család Királynője ikon érkezik meg Mórra, a kapucinus templomba január 12-én szerdán. 17.30-kor érkezik, Loretói litániát imádkozunk, utána 18 órától Szűz Mária szentmisét ünneplünk. Máriás vezetett szentségimádás lesz a kapucinus templomban 13-án, csütörtökön, 17 órától.
  2. A héten csütörtökön nem tartunk szentmisét.
  3. Krisztus imádkozott a nyája egységéért, ezért szeretettel hívunk mindenkit az idei ökumenikus imahét alkalmaira. Az ökumenikus istentiszteletek január 17,18,19-én hétfőn, kedden és szerdán az Evangélikus Templomban 17 órakor kezdődnek.
  4. Vízkereszt ünnepéhez kapcsolódóan szép hagyomány a házszentelés, ezt január hónapban, de akár egész évben kérhetjük.

 

 

MISESZÁNDÉKOK

 

Urunk megkeresztelkedése vasárnap, január 9. 9,30 +Kertész Balázs és +f. Tamás Irén
Kedd, január 11. 18,00 Igeliturgia
Péntek, január 14. 18,00 Igeliturgia
Évközi 2. vasárnap

január 16.

9,30 +Staudt Ferenc (1. évf.)

és +f. Karner Anna