1. Hálás szívvel köszönjük mindazok önzetlen segítségét, akik a szombati templomtér takarításban részt vettek.
  2. A község második adventi gyertyagyújtása ma 17 órakor lesz a Geretsried parkban (iskola mellet). Adventi gondolatait elmondja az evangélikus egyház részéről Ribárszki Ákos lelkész.
  3. Adventi szentségimádást tartunk Szeplőtelen Fogantatás főünnepéhez kapcsolódóan a jövő vasárnapi szentmisét követően 12,30 óráig.
  4. A karácsonyi szentgyónás elvégzésére lesz lehetőség a plébánián december 18-án, szombaton 9,30-11,00 óra között.
  5. Ferenc pápa meghirdette az egész világegyházban a szinódusi utat, melynek a lényege, hogy bármely hívő elmondhatja a véleményét arról, hogy hogy látja helyi szinten az egyházi közösséget, a papság és hívek részvételét az egyház életében, és a küldetésünket a mai világban. A templom bejáratánál elhelyeztünk kérdőíveket, melyeket legkésőbb december 15-ig szíveskedjenek visszajuttatni, borítékban.
  6. Lehetőség van ingyenes beszélgetésre a móri plébánián székesfehérvári RÉV-es lelkigondozóval szenvedélybetegséggel küzdő, szenvedélybeteg családtaggal élő, vagy lelki krízishelyzetben lévő személyeknek szerdánként. Előzetes telefonos egyeztetés szükséges, részletek a plakáton.

Advent 2. vasárnapja,

december 5.