1. Szentségimádást tartunk ma a szentmisét követően 12,30 óráig.
  2. A község harmadik adventi gyertyagyújtása ma 17 órakor lesz a Művelődési Házban. Adventi gondolatait elmondja Veres Péter református lelkész.
  3. A karácsonyi szentgyónás elvégzésére lesz lehetőség a plébánián december 18-án, szombaton 9,30-11,00 óra között.
  4. Ifi est lesz a móri Közösségi Házban december 18-án, szombaton 17.00 – 20.30-ig. 8. osztályos kortól szeretettel várják a fiatalokat.
  5. Miseszándékok beíratására lesz lehetőség jövő vasárnap 8,30 és 9,15 óra között a sekrestyében.
  6. A templom karácsonyi díszítésére fordítjuk a jövő vasárnapi perselygyűjtés összegét.
  7. Ferenc pápa meghirdette az egész világegyházban a szinódusi utat, melynek a lényege, hogy bármely hívő elmondhatja a véleményét arról, hogy hogy látja helyi szinten az egyházi közösséget, a papság és hívek részvételét az egyház életében, és a küldetésünket a mai világban. A templom bejáratánál elhelyeztünk kérdőíveket, melyeket legkésőbb december 15-ig szíveskedjenek visszajuttatni, borítékban.
  8. Lehetőség van ingyenes beszélgetésre a móri plébánián székesfehérvári RÉV-es lelkigondozóval szenvedélybetegséggel küzdő, szenvedélybeteg családtaggal élő, vagy lelki krízishelyzetben lévő személyeknek szerdánként. Előzetes telefonos egyeztetés szükséges, részletek a plakáton.

Advent 3. vasárnapja,

december 12.