1. Köszönjük a szombati temető és templomtér takarításban résztvevők önzetlen segítségét.
  2. Vasárnaponként a szentmise után szeretettel várunk mindenkit a plébániára játékra, kávézásra, kötetlen beszélgetésre!
  3. November 1. hétfő Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep. A 9,30 órai szentmise után körmenetben együtt megyünk ki a temetőbe és imádkozunk elhunyt szeretteinkért. Az ünnep kapcsán sírkő megáldást lehet kérni.
  4. November 2-án, Halottak napján 18 órakor igeliturgiát tartunk.
  5. A héten csütörtökön nem tartunk szentmisét.
  6. Az adventi roráte misékre van még lehetőség miseszándék iratására, az igényt a sekrestyében kérjük jelezni.
  7. A sekrestyében kapható 2022-es Katolikus Kalendárium 450,- Ft, lapozható falinaptár 250,- Ft-os áron.
  8. Az év vége közeledtével, kérjük, hogy akik ez idáig elmulasztották, egyházi adójukat szíveskedjenek befizetni. Adományokat szintén hálás szívvel fogadunk. Csekkek a hátsó asztalról is elvihetők.
  9. A missziók javára történt perselygyűjtés során 49.000 Ft gyűlt össze a múlt vasárnapon. Köszönjük a hívek nagylelkű adományait!

Évközi 31. vasárnap,

október 31.