1. A mai perselygyűjtés a missziók céljait szolgálja, kérjük a kedves testvérek nagylelkű adakozását.
  2. Vasárnaponként a szentmise után szeretettel várunk mindenkit (fiatalokat, időseket, családokat, házaspárokat és egyedülállókat) a plébániára játékra, kávézásra, kötetlen beszélgetésre!
  3. A héten csütörtökön szentmisét tartunk, a keddi és pénteki igeliturgia elmarad. Minden hétköznap imádkozzuk a rózsafűzért 18 órakor, csütörtökön a szentmise előtt 17,15-kor.
  4. Szombaton reggel 8 órakor temető és templomtér takarítás lesz, melyhez minél több férfi és asszony segítségére számítunk. Gyülekezés a temetőben.
  5. Ifi est lesz Móron, a Közösségi Házban október 30-án, szombaton 00 – 20.30-ig. 8. osztályos kortól szeretettel várják a fiatalokat. Részletek a plakáton.
  6. November 1. hétfő Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep. A 9,30 órai szentmise után körmenetben együtt megyünk ki a temetőbe és imádkozunk elhunyt szeretteinkért. Az ünnep kapcsán sírkő megáldást lehet kérni.
  7. Október 22-én a Médiatanács  a Mária Rádió minden vidéki  vételkörzetében csökkentette  a  műsoridős szerződést. Minden régióban 2021.10.23- tól csökkentett 2 órás műsoridőt kell csak megtartani. Az új  műsoridő keret: 17:50 és 19:50 között van, így Móri Mária Rádió adása is ebben az időpontban hallgatható. A műsor szerkezetéről később tájékoztatjuk hallgatóinkat.

Évközi 30. vasárnap,

október 24.