1. E héten csütörtökön nem lesz szentmise.
  2. Október a Szűzanya hónapja. A rózsafűzért első alkalommal pénteken, az igeliturgiával egybekötve imádkozzuk.
  3. Szeptember végén megkezdődnek a templom homlokzat és tető állagmegóvási munkái. Az állványozás miatt lezárásra kerül a templom oldalbejárata, kérjük, hogy a főbejáratot használják. A balesetveszély miatt a sekrestye külső bejáratát is lehetőleg csak a szolgálattevők vegyék igénybe. Az orgona felújítása ugyancsak megkezdődik. A munkálatok idejére a kórus is lezárásra kerül. Köszönjük a kedves testvérek megértését, türelmét. A külső munkálatok várhatóan november végére, az orgona felújítása december közepére fejeződik be. Köszönjük a kedves testvérek megértését, türelmét!
  4. A sekrestyében már lehet vásárolni 2022-es Katolikus Kalendáriumot 450,- Ft, lapozható falinaptárt 250,- Ft-os áron.

 

MISESZÁNDÉKOK

 

Évközi 26. vasárnap,

szeptember 26.

9,30 +Leitermann Ferenc
Kedd, szeptember 28. 18,00 Igeliturgia
Péntek, október 1. 18,00 Igeliturgia
Évközi 27. vasárnap,

október 3.

9,30 +Brückl Simon