1. Ma tartjuk az ún. Péterfillér gyűjtést, melyet a Szentatya karitatív céljaira továbbítunk. Kérjük a kedves hívek nagylelkű adakozását.
  2. A mai naptól megszűnik templomainkban a maszkviselési és a távolságtartásra vonatkozó kötelezettség.
  3. Nem lesz hétköznap szentmise ill. igeliturgia július hónapban.
  4. Móron a plébániairoda július hónapban heti három napon: hétfőn, szerdán és pénteken lesz nyitva 9.30-tól 11.30-ig.
  5. Nyáron a következő szabadidős programokat kínáljuk, melyekre szeretettel várunk mindenkit:
  • Július 9-én pénteken 18 órától szalonnasütés-grillezés a plébánián otthonról hozott alapanyagból.
  • Gyerekek számára sportolási- és egyéb játéklehetőség a plébánián Freyné Anikó vezetésével július 14-én, 28-án és augusztus 11-én 14 órai kezdettel.
  • Családos tábort szervezünk július 21-25 között a Vértes táborban. Jelentkezni Staudt Gáboréknál lehet.
  • Egész napos Közösségépítő Bogrács-party a plébánián augusztus 29-én vasárnap a szentmise után.

július 4.

9,30 Igeliturgia