1. Nem lesz hétköznap szentmise ill. igeliturgia július hónapban.
  2. Móron a plébániairoda július hónapban heti három napon: hétfőn, szerdán és pénteken lesz nyitva 9.30-tól 11.30-ig.
  3. Nyáron a következő szabadidős programokat kínáljuk, melyekre szeretettel várunk mindenkit:
  • Gyerekek számára sportolási- és egyéb játéklehetőség a plébánián Freyné Anikó vezetésével július 14-én, 28-án és augusztus 11-én 14 órai kezdettel.
  • Családos tábort szervezünk július 21-25 között a Vértes táborban. Jelentkezni Staudt Gáboréknál lehet.
  • Egész napos Közösségépítő Bogrács-party a plébánián augusztus 29-én vasárnap a szentmise után.
  1. Az Eucharisztikus Kongresszus pápai záró miséjére buszt szervez a Móri Plébánia. A regisztrációhoz szükséges adatok megadásával jelentkezni a plébánia irodán lehet telefonon vagy e-mailben, július 18-ig. Az út ára előreláthatólag 2000 Ft/fő lesz.
  2. Örömmel hirdetjük, hogy pályázatokon mintegy 3,9 millió Ft-ot nyertünk plébániai közösségszervező alkalmazására és közösségi célokra történő eszközbeszerzésre, illetve 5 millió Ft-ot a temetőben térkövezett utak kiépítésének folytatására.

Évközi 15. vasárnap, július 11.

+Poór János+f. Wachtler Anna és +szüleik
Évközi 16. vasárnap, július 18.

Igeliturgia