URUNK MENNYBEMENETELE

 

  1. A Magyar Katolikus Püspöki Kar a vasárnapi szentmisén való részvétel kötelezettsége alól adott általános felmentést visszavonta.
  2. Május a Szűzanya hónapja. A loretói litániát keddi és csütörtöki napokon a 18 órai igeliturgia, illetve szentmise után, hétfő, szerda és pénteki napokon 19 órakor imádkozzuk.
  3. Szeretettel várjuk család (vagy családok közös) jelentkezését 1 db, gazdátlanul maradt úrnapi oltár készítésének hosszabb távú felvállalására. A szükséges kellékek rendelkezésre állnak. A szándékot Frey Szabolcsnál kérjük jelezni.
  4. A plébánia is csatlakozik az önkormányzat kezdeményezéséhez, a május 29-én szombaton 8-12 óra között, a kálvária területének rendbetételére meghirdetett közösségi munkához! A részvételi szándékot az önkormányzat facebook bejegyzésénél már előre jelezni lehet!

 

 

MISESZÁNDÉKOK

 

Urunk mennybemenetele, vasárnap, május 16.

9.30

+Staudt és Fendt nagyszülők
Szent Antal kilenced 6. kedd, május 18.

18.00

Igeliturgia
Csütörtök, május 20.

18.00

+Rozália
Pünkösd vasárnap, május 23.

9.30

+Hippele Ferenc,+f. Szatzker Johannaés +szüleik