1. A Magyar Katolikus Püspöki Kar a vasárnapi szentmisén való részvétel kötelezettsége alól adott általános felmentést visszavonta.
  2. Május a Szűzanya hónapja. A loretói litániát keddi és csütörtöki napokon a 18 órai igeliturgia, illetve szentmise után, hétfő, szerda és pénteki napokon 19 órakor imádkozzuk.
  3. Áldozócsütörtökön, május 13-án hagyományosan egyházmegyénk minden templomában szentségimádás lesz papi, szerzetesi hivatásokért és keresztény családjainkért. Templomunkban a májusi litániával egybekötve tartunk szentségimádást.
  4. Hálásan köszönjük minden kedves testvérünk önzetlen munkáját, akik szombaton a plébánia udvari léckerítés csiszolásában, festésében részt vettek.
  5. Hétfőn 17 órától fűnyírás lesz a templomtéren és a plébánia udvaron, melyben a férfiak segítségére számítunk.

Húsvét 6. vasárnapja, május 9.

+Unger István és +f. Fendt Anna
Szent Antal kilenced 5. kedd, május 11.

Áldozócsütörtök, május 13.

Urunk mennybemenetele, vasárnap, május 16.

+Staudt és Fendt nagyszülők