NAGYBÖJT 2. VASÁRNAP

  1. A mai szentmise perselygyűjtése a katolikus iskolák támogatására történik. Kérjük a hívek nagylelkű adakozását.
  2. Most szentmise után rövid képviselő-testületi megbeszélést tartunk a templomban.
  3. Nagyböjtben minden pénteken 18 órakor a keresztutat imádkozzuk.
  4. A Mária Rádió március 1-vel megszünteti a móri stúdiót és felmondta a bérleti szerződést; az adásgép a Radnóti iskolába került, ahol az adó is van. A stúdió évek óta kihasználatlan, mert nem sikerült újabb műsorkészítő önkénteseket toborozni. A Mária Rádió műsorát továbbra is Fődi Gábor szerkeszti Veszprémben és interneten jut el hozzánk. Az adás ezután is hallgatható 24 órában, az Fm 92.9-es hullámhosszon és interneten a mor.mariaradio.hu oldalon. Kérjük, maradjanak hűséges hallgatói a Szűzanya rádiójának! Támogassák imával és a működéséhez szükséges anyagi hozzájárulással.
  5. Férfiak és fiúk, apák és fiak zarándoklata lesz Mórról Csókakőre március 20-án, szombaton reggeltől délutánig. Részletek és plakát jövő héten!

 

MISESZÁNDÉKOK

Nagyböjt 2. vasárnap, február 28. 9.30 A bérmálkozókért
Kedd, március 2. 18.00 Igeliturgia
Csütörtök, március 4. 18.00
Nagyböjt 3. vasárnap, március 7. 9.30 +Fendt Mátyás és +f. Farkas Borbála