1. Mi is csatlakozunk a földrengés sújtotta horvát testvéreink megsegítéséhez. Az adományt a kórus alatti álló faperselyben lehet elhelyezni egész január hónapban. Segíthetünk úgy is, hogy a 1356-os adományvonalat hívjuk.
  2. Kérjük, hogy akik 2021-ben kívánnak házasságot kötni, jelentkezzenek egy héten belül a móri plébániairodán, ha még eddig nem jelentkeztek!
  3. Az adóbevallás kapcsán a személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni a Katolikus Egyház javára (technikai száma:0011), a második 1%-ról egy közhasznú szervezet vagy alapítvány javára. (pl. Szent Erzsébet Iskola, Mária Rádió, Bice-Bóca Egyesület).
  4. Házszentelésre Tamás atya szívesen megy. Nála lehet jelentkezni!
  5. Kérjük, hogy akik a járvány vagy betegség miatt nem mennek vasárnapi szentmisére, azok online szentmisén vegyenek részt és így teljesítsék a Jóisten parancsát: az Úr napját szenteld meg!
  6. Ferenc pápa már beoltatta magát, és mindenkit erre bátorít, önmaguk és mások védelme érdekében.

Évközi 3. vasárnap, január 24. 9.30 +Skobrák Antal, +szülei és élő családtagok
Kedd, január 26. 18.00 Igeliturgia