ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP
január 17.
1. A Katolikus Karitász igazgatójának kérésére mi is csatlakozunk a földrengés sújtotta horvát testvéreink megsegítéséhez. Pénzbeli gyorssegélyt kérnek. Az adományt a kórus alatti álló faperselyben lehet elhelyezni egész január hónapban. Segíthetünk úgy is, hogy a 1356-os adományvonalat hívjuk.
2. Az adóbevallás kapcsán a személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni a Katolikus Egyház javára (technikai száma:0011), a második 1%-ról egy közhasznú szervezet vagy alapítvány javára. (pl. Szent Erzsébet Iskola, Mária Rádió, Bice-Bóca Egyesület).
3. Házszentelésre Tamás atya szívesen megy. Nála lehet jelentkezni!
4. Kérjük, hogy akik a járvány vagy betegség miatt nem mennek vasárnapi szentmisére, azok online szentmisén vegyenek részt és így teljesítsék a Jóisten parancsát: az Úr napját szenteld meg!
5. Az ökumenikus imahét alkalmaiba január 18-tól 7 napon keresztül a lelkipásztoraink által közétett és a plébánia facebook oldalán is megosztott videók megtekintésével kapcsolódhatunk be.
6. Ferenc pápa már beoltatta magát, és mindenkit erre bátorít, önmaguk és mások védelme érdekében.
Évközi 2. vasárnap, január 17. 9,30
+Ott Jánosné Rozália