ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP
január 17.
1. A Katolikus Karitász igazgatójának kérésére mi is csatlakozunk a földrengés sújtotta horvát testvéreink megsegítéséhez. Pénzbeli gyorssegélyt kérnek. Az adományt a kórus alatti álló faperselyben lehet elhelyezni egész január hónapban. Segíthetünk úgy is, hogy a 1356-os adományvonalat hívjuk.
2. Az adóbevallás kapcsán a személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni a Katolikus Egyház javára (technikai száma:0011), a második 1%-ról egy közhasznú szervezet vagy alapítvány javára. (pl. Szent Erzsébet Iskola, Mária Rádió, Bice-Bóca Egyesület).
3. Házszentelésre Tamás atya szívesen megy. Nála lehet jelentkezni!
4. Kérjük, hogy akik a járvány vagy betegség miatt nem mennek vasárnapi szentmisére, azok online szentmisén vegyenek részt és így teljesítsék a Jóisten parancsát: az Úr napját szenteld meg!
5. Az ökumenikus imahét alkalmaiba január 18-tól 7 napon keresztül a lelkipásztoraink által közétett és a plébánia facebook oldalán is megosztott videók megtekintésével kapcsolódhatunk be.
6. Ferenc pápa már beoltatta magát, és mindenkit erre bátorít, önmaguk és mások védelme érdekében.
MISESZÁNDÉKOK
Évközi 2. vasárnap, január 17. 9,30
+Ott Jánosné Rozália
Kedd, január 19. 18,00
Igeliturgia
Csütörtök, január 21. 18,00
+Wachtler és Gaál nagyszülők
Évközi 3. vasárnap, január 24. 9,30
+Skobrák Antal, +szülei és élő családtagok