ÉVKÖZI 30. VASÁRNAP
október 25.
1. Köszönjük a szombati temető és templomtér takarításban résztvevő népes segítő önzetlen munkáját.
2. A térkövezett járda és hulladéktároló építése a temetőben befejeződött. Kérjük, hogy a temetői szemét elhelyezésére már az újonnan épített szeméttárolót használják (és ne az építkezés alatt kialakult ideiglenes szemétkupacot, ami napokon belül meg lesz szüntetve)! Kérjük, hogy erre hívjuk fel mások figyelmét is! Reméljük, hogy az elkészült beruházás mindenki megelégedésére fog szolgálni!
3. Október a Szűzanya hónapja, minden hétköznap imádkozzuk a rózsafűzért 18 órakor, keddi és csütörtöki napokon az igeliturgia, illetve szentmise előtt 17,15-kor.
4. Jövő vasárnap, Mindenszentek főünnepén a szentmise kivételesen 9,15 órakor kezdődik. A szentmise után körmenetben együtt megyünk ki a temetőbe és imádkozunk elhunyt szeretteinkért. Az ünnep kapcsán plébános atyától sírkő megáldást lehet kérni.
5. Szeretettel hívjuk és várjuk a bérmálkozásra készülőket és a középiskolásokat november 6-án, pénteken 17 órától a plébániára beszélgetésre, játékra.
MISESZÁNDÉKOK
Évközi 30. vasárnap, október 25. 9,30
+Karner József, +f. Szumzer Anna és +családtagok
Kedd, október 27. 18,00
Igeliturgia
Csütörtök, október 29. 18,00
+József és Julianna
Mindenszentek főünnepe, vasárnap, november 1. 9,15 !!!
Az egyházközség összes elhunytjáért