ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP
október 18.
1. A mai perselygyűjtés a missziók céljait szolgálja, kérjük a kedves testvérek nagylelkű adakozását.
2. Ma is és minden vasárnap a szentmise után szeretettel várunk mindenkit (fiatalokat, időseket, családokat, házaspárokat és egyedülállókat) a plébániára játékra, kávézásra, kötetlen beszélgetésre!
3. Október a Szűzanya hónapja, minden hétköznap imádkozzuk a rózsafűzért 18 órakor, keddi és csütörtöki napokon az igeliturgia, illetve szentmise előtt 17,15-kor.
4. Hétfőn 18 órakor a rózsafűzért elhunyt Staudt Ferencné szül. Karner Anna testvérünk lelki üdvéért tartandó virrasztás keretében imádkozzuk. Elhunyt nővérünk temetését csütörtökön 15,30 órakor, az engesztelő gyászmisét lelki üdvéért szintén csütörtökön, 18 órakor tartjuk.
5. Hétfőn 19 órakor képviselő-testületi ülés lesz a plébánián.
6. Október 22-én csütörtökön, az 1956-os forradalom ünnepének előestéjén 17 órakor megemlékezés és koszorúzás lesz a katolikus temetőben, Halvachs István pusztavámi áldozat síremlékénél.
7. Plébániai közösségi est lesz Tamás atyával október 23-án pénteken 18 órától, melyre szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt, korosztálytól függetlenül. A havonta megrendezésre kerülő eseményen a közösség igényeit is figyelembe véve tervezünk pl. játékokat, lelki programot, beszélgetést stb.
8. Szombaton reggel 8 órakor temető és templomtér takarítás lesz, melyhez minél több férfi és asszony segítségére számítunk. Gyülekezés a temetőben.
Évközi 29. vasárnap, október 18. 9,30
+Hungler József, +f. Brückl Teréz és +szüleik
Kedd, október 20. 18,00
Igeliturgia