ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP
szeptember 20.
1. A mai napra meghirdetett, váratlan ok miatt elmaradó elsőáldozást jövő vasárnap, a 9,30 órakor kezdődő ünnepi szentmise keretében tartjuk.
2. Most a szentmise után szeretettel várjuk a családokat és fiatalokat a plébániára játékra, kávézásra, kötetlen együttlétre!
3. Köszönjük mindazok segítségét, akik pénteken a fűnyírásban és templomtér takarításban segítettek.
4. Az elsőáldozás előkészületeként kedden 17,30 órától a templomtéren összegyűjtött levél elszállítására szeretettel várunk minden önkéntes segíteni szándékozót, különösen is az elsőáldozók szüleit, családtagjait.
6. Az elkövetkezendő időben, havi egy alkalommal, előre meghirdetett napokon „Plébániai közösségi esték Tamás atyával” néven szervezünk együttléteket. Az első ilyen alkalom most pénteken, szeptember 25-én 18 órától lesz, melyre nagy szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt.
MISESZÁNDÉKOK
Évközi 25. vasárnap, szeptember 20. 9,15 !!!
+Skobrák Antal, +szülei és élő családtagok
Hétfő, szeptember 20., Szent Máté ap. és ev. ünnepe 18,00 Igeliturgia
Csütörtök, szeptember 24., Szent Gellért vt. ünnepe 18,00
Évközi 26. vasárnap, Szentírás vasárnapja, szeptember 27. 9,30
Egy család összes elhunytjáért