ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP
szeptember 6.
1. Most a szentmise után szeretettel várjuk a családokat és fiatalokat a plébániára játékra, kávézásra, kötetlen együttlétre!
2. Szeptember 7-től változás lesz a hétköznapi szentmisék rendjében. Hétfő helyett csütörtökön lesznek szentmisék, 18 órakor. Hétfőnként 18 órakor igeliturgiát tartunk. A hétfői napokra előjegyzett miseszándékokat így ugyanazon a héten csütörtökön mondanánk el. Amennyiben ez az érintetteknek problémát okoz, a sekrestyében kérjük jelezni.
3. Szeptember 12-13-án lesz Bodajk ősi zarándokhely búcsúja. 12-én, szombaton gyalogos zarándoklat indul a móri Plébániatemplomtól 14,30 órakor, 14 órától gyülekező. A Mórra történő bejutás, valamint az esti szentmise után a Bodajkról hazautazás egyénileg történik.
Szombaton 18 órakor, vasárnap, 10 óra 30-kor Spányi Antal püspök úr mutat be ünnepi szentmisét. A búcsú részletes programja a hirdetőtáblán olvasható.
4. A nagyböjtben elmaradt, Szentföld javára történő gyűjtésre szeptember 13-án, jövő vasárnap kerül sor.
MISESZÁNDÉKOK
Évközi 23. vasárnap, szeptember 6. 9,30
Iván és Zsubori család +tagjai
Hétfő, szeptember 7. 18,00
Igeliturgia (Kisboldogassszony ü. előesti)
Csütörtök, szeptember 10. 18,00
Évközi 24. vasárnap, szeptember 13. 9,30
+Leitermann Ferenc (halálának 1. évfordulója)
Nem érhető el leírás a fényképhez.